Skipnavigation
GNB
Container

CEO'nun Mesajı

Kumho Tire teknolojik rekabet gücünü arttırarak pazara liderlik ederken, topluma da tüm samimiyetiyle katkı sunmaktadır. Kumho Tire CEO'sunun mesajını okuyabilirsiniz.

Müşterilerimizin en doğru yönü bulmalarına yardımcı olmak için hep orada olacağız.

Müşterilerimizin kaplerini kazanmak için en önemli önceliğimiz kalite ve çevre olacaktır.

Değerli müşterilerimiz ve sevgili paydaşlar,

Sizlere 2015 yılında sağlık ve mutluluklar diliyorum. Kurumsal web sitemiz aracılığıyla müşterilerimizi ve paydaşlarımızı selamlamaktan dolayı çok memnunum.

Sürekli ilginiz ve desteğinizi taktir ediyoruz. Kumho Tire, karşılığında sizlere en iyi değer ve güvenilirliği verebilmek için tüm öneri ve düşüncelerinize daima açık olacaktır.

Geçen yarım yüzyıl içinde Kumho Tire, sürdürülebilir kurumsal bir şirket olmanın temellerini atarak ve çok farklı iş alanlarında büyüyerek dünyanın ilk 10 lastik üreticisi konumuna geldi.

Yeni atılımlara hazırlanan güzel bir şirket olan kurumsal imajımız, sosyal sorumluluklarımızı yerine getirdiğimiz ve topluma katkı sağladığımız için gururluyuz.

2015'te "Müşterilerine Maksimum Değer Sunan Şirket" olmak, müşterilerimiz tarafından güvenilir ve övülür olmak için uğraşacağız. Bu sayede hatasız ürün ve hizmetler sunma taahhüdümüzü güçlendirip, şirket değerlerimizi daha da iyileştireceğiz.

Kumho Tire, aynı zamanda yaşama saygıyı üst düzeyde tutma ve çevreyi korumada destekçi olma taahhüdünü koruyacaktır. Tüm çalışma alanlarımızdaki ürün ve hizmetlerimizde, gelecek nesiller için çevre-dostu lider bir şirket olma yolunda gayret edeceğiz.

Süregelen ilginiz ve coşkunuzun devam edeceğini umuyor, tüm müşterilerimize ve paydaşlarımıza herşeyin en iyisini ve mutluluklar diliyorum.

Teşekkürler.

Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO
Kumho Tire co., Inc
Chang-Kyu,Kim